Обяви 3 За нас Контакти
Продава МНОГОСТАЕН
град Пловдив, Център
Тримонциум
750 000 €
1 466 872.50 лв.

(2 586 €, 5 057.78 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:14 на 22 април, 2026 год.
Обявата е посетена 188 пъти.
Площ:
290 m2
Етаж:
5-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Оферта 53208 - СТРАХОТНА ЛОКАЦИЯ!!! ДВЕ ПАРКОМЕСТА В ЦЕНАТА !!! Уникален тризонет в сърцето на Пловдив, на метри от централна поща и хотел ''Тримонциум''. Предлагаме на вашето внимание изключително просторен многостаен апартамент състоящ се от първо ниво: хол с трапезария и кухнески бокс,спалня с баня и тоалетна и две тераси.Второ ниво : Две самостоятелни спални с баня и тоалетна,две тераси и чудесена СПА ЗОНА със сауна,джакузи и релакс място.На третото ниво се достига със външна вита стълба и то представлява покривното пространство на сградата,от което достъп има само нашият имот.От всички етажи и тераси на апартамента се открива невороятна панорамна гледка към целия град и по скоро към ''Античния театър''Имота е с реална квадратура 223кв.м.+третото ниво ,което е 67кв.м.Към жилището има две складови помещения,както и две ПАРКОМЕСТА в подземието на сградата.Друго предимство и удобство е ,че асансьора на сградата спира директно в апартамента и това се контролира със код за достъп .Това е един изключителен имот за хора със вкус и стил,които искат да живеят на самия център на града!!!
Особености
Тухла
За контакт:
0896720455

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Христо Трифонов
0896720455