Обяви 3 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Кючук Париж
бенз.'Хаджията Груев'
191 000 €
373 563.53 лв.

(2 170 €, 4 244.15 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:07 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 61 пъти.
Площ:
88 m2
Етаж:
4-ти от 11
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Оферта 69421 - Предлагаме Ви , тристаен обзаведен апартамент + паркомясто в нова сграда с контролиран достъп и идеално подържани общи части !

Жилището е със следното разпределение : дневна с кухненски бокс, две непреходни отделни спални, баня с тоалентна, входно антре и тераса. Към апартамента има прилежащо избено помещение и ПАРКОМЯСТО което е включено в цената на апартамента .

Района на сградата е спокоен, с бъзр достъп до централната част на града. В близост до локацията има големи вериги магазини, паркове, детски градини и училища .

Агенция Кондор предлага безвъзмездна подкрепа при изготвяне на банков ипотечен кредит към водещите банки в града !
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0894909066

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Станислав Колев
0894909066
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Кючук Париж
бенз.'Хаджията Груев'
Обява: 1c177823846241299

191 000 €
373 563.53 лв.
История на цената
(2 170 €, 4 244.15 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Кючук Париж, бенз.'Хаджията Груев'