Обяви 3 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Кючук Париж
бул. 'Южен'
134 800 €
263 645.88 лв.

(1 926 €, 3 766.93 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:02 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 54 пъти.
Площ:
70 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Оферта 65810: Предлагаме Ви напълно завършен до ключ и стилно обзаведен апартамент в Нова ГОТОВА сграда с Акт 16, намираща се на чудесно място в район 'Южен', съчетаваща в себе си модерната архитектура с високо качество на строителство и усещането за уют и спокойствие. Намира се в най-атрактивния и предпочитан за живеене и инвестиция квартал на Пловдив Кючук Париж, с отлична локация, в близост до училища, детски градини и всички необходими комуникации за нуждите на модерния човек. Жилището е двустайно и се състои се от светла дневна с трапезария и кухненски бокс, една комфортна и непреходна спалня 14 кв.м, баня с тоалетна, широко входно антре и и панорамна тераса, обща и за двете стаи. Към апартамента има прилежаща изба. Продава се напълно Обзаведен с МДФ кухня по поръчка с вградени електроуреди, ниска мебел , напълно мебелирана спалня, подови настилки на гранитогрес и ламиниран паркет, стени и тавани на цветен латекс и декоративна мазилка, чисто нови уреди, инверторни Климатици. Възможност за закупуване чрез Банков Кредит !ВИЖТЕ ОЩЕ ИЗГОДНИ ОФЕРТИ НА https://www.kondorimoti.com/ С ЕЖЕДНЕВНА АКТУАЛИЗАЦИЯ!
Особености
Тухла
За контакт:
0897777032

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Кондор Имоти
0897777032