Обяви 3 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Кършияка
х-л Ст.Петербург
155 000 €
303 153.65 лв.

(2 246 €, 4 392.79 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:50 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 89 пъти.
Площ:
69 m2
Етаж:
5-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Оферта 69359 - Предлагаме ви двустаен напълно завръшен о обзаведен апартамент в малка самостоятелна сграда на тиха улица в близост до хотел Ленинград. Жилището е на 5- ти жилищен етаж с реална квадратура от 69.00 кв.м. , с южно изложение, панорамна гледка и разкошни тераси. Състои се от просторна и светла дневна с трапезария и кухненски бокс , една спалня , баня с тоалетна и две тераси. Към имота има прилежаща изба. Готов за живеене или отдаване под наем. Продава се напълно обзаведен , готов за нанасяне с включено в продажната цена Паркомясто във вътрешния двор на сградата !!! Възможност за закупуване с банков кредит !!!
Особености
Тухла
За контакт:
0897777032

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Кондор Имоти
0897777032

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Кършияка
х-л Ст.Петербург
Обява: 1b177789900599854

155 000 €
303 153.65 лв.
История на цената
(2 246 €, 4 392.79 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Кършияка, х-л Ст.Петербург